İZOLOGO LİKİT KULLANIMA HAZIR ÇATI TAMİR-KORUMA MALZEMESİ

Çatılarda yaygın olarak kullanılan bitüm esaslı ( Ziftli) Membran ve Shingle diye adlandırılan ürünler , uygulama şekline ve iklim şartlarına göre zaman içerisinde , içeriğinde kimyasal kayıpları vs. bağlı olarak açılma , kumlarını dökme vs sebeplerle su kaçırmaya başlamaktadır.
Üretttiğimiz İZOLOGO markalı , çatı kırmızı , yeşil ve gri renklerde kullanıma hazır Su Bazlı çevreci , Ultraviyole ışıklarına ve vereceği zararlara karşı dayanıklı ürünümüz kullanılarak, çatılarda akıntı veren yerler tespit edilebiliyorsa tamirat yapılabilir, eğer açıklık birkaç mm den fazla ise maskeleme bandı -pah bandı vs tarzı malzemelerle köprüleme yapılabilir üzerine sürülebilir. Eğer kaçak yeri tespit edilemiyorsa , muhtemele alanın tamamına veya çatının tamamına uygulanarak, su kaçırma olayı bertaraf edilebilir, ayrıca çatının tamamına yapılan uygulama çatınızdaki kaplamanın ömrünü minimum 5-10 sene aralığında uzatacaktır.
Tüketim miktarı: Kumlu membran ve Shingle üzerinde ilk kat uygulamada ( kumların emici olmasından dolayı) ortalam 1kg/m2 , ikinci katta ise yaklaşık 500 gr/m2 civarında tüketim olmaktadır.
Ürünümüzü rulo ve fırça kullanmasını bilen kişiler uygulayabilmektedir. Bir usta ortalama 200 m2 civarında bir çatı işini bir gün gibi kısa sürede bitirmektedir, zaman ve ekonomik anlamda tasarruf sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.