ELASTİK DIŞ CEPHE BOYALARI

LOGOCOAT ELASTİK DIŞ CEPHE BOYASI

LOGOCOAT ELASTİK DIŞ CEPHE BOYASI , FİRMAMIZIN 20 YILDAN FAZLA TECRÜBESİ İLE ÜRETTİĞİ, STANDART ( SİLİKONLU VE AKRİLİK DIŞ CEPHE BOYALARI ) BOYALARA GÖRE , DAHA YÜKSEK SEVİYEDE SU GEÇİRİMSİZLİK, KİR TUTMAMA, ÇATLAK VS. KÖPRÜLEME , YAĞAN YAĞMURLA VEYA  SU İLE YIKANABİLME ( HORTUM VS. )  ÖZELLİKLERİ İLE  HER ZAMAN CANLI YENİ VE TEMİZ GÖRÜNEN , YARI MAT GÖRÜNÜME SAHİP , İSTEĞE BAĞLI OLARAK KALIN DESENLİ VEYA DÜZ UYGULANABİLEN , ÇOK GENİŞ RENK SKALASINA SAHİP , ULTRAVİYOLE IŞINLARINA DAYANIKLI VE YAPILARDA SU GEÇİRİMSİZLİK SAĞLAYARAK YAPI ÖMRÜNÜ UZATAN ,RULO-FIRÇA VE SPREY İLE UYGULANABİLEN. UZUN ÖMÜRLÜ ÇOK FONKSİYONLU BİR BOYA-KAPLAMADIR.

MANTOLAMA İŞLEMİNDE YAPILAN SON KAT DEKORATİF SIVA YAPISI İTİBARI İLE ZAMAN İÇERİSİNDE ÇATLAMA VE DOKUSU GEREĞİ ÇOK FAZLA KİR VE TOZ TUTMA EĞİLİMİNDE BİR ÜRÜNDÜR , HER KALINLIKTA DEKORATİF SIVA ÜZERİNE LOGOCOAT ELASTİK BOYA-KAPLAMASI UYGULANDIĞINDA MANTOLAMA SİSTEMİNİN ÇATLAMA VE KİR TUTMASI ÇOK AZALACAK , İÇERİSİNE SU ALMAYARAK ISI İZOLASYONU DEĞERİNDEN BİR KAYIP YAŞAMADAN UZUN YILLAR BOYUNCA VERİMLİLİK SAĞLAMASINA YARDIMCI OLACAKTIR.

Elastik Dış Cephe Boyası

FİRMAMIZ ÜRETİCİ OLDUĞU İÇİN AŞAĞIDAKİ TELEFON NUMARASINDAN VEYA DİĞER İLETİŞİM KANALLARIMIZDAN, İSTEDİĞİNİZ RENK VE MİKTARDA ÜRÜN TALEP EDEBİLİRSİNİZ.

TEL: 0 533 445 45 53

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.