SIVI LİKİT ÇATI İZOLASYONU

Çatılardaki Shingle , membran vs rengini değiştirmek istediğinizde , çatıda sızdırma varsa , membranlardaki kumlar dökülüyorsa İZOLOGO sürme (Likit)  çatı koruma , tamir ve izolasyon malzemesi tam aradığınız ürün. İmalatçı firma avantajlarıyla genel olarak stoklarımızda Çatı için Kiremit , Yeşil , Gri-Antrasit renkleri stoklarımızda mevcuttur , özel renk talepleriniz değerlendirilerek UV ışınlarına dayanımlılık onayı sonrası fiyatlandırılarak değerlendirilir.

info@3aboya.com

veya +90 533 445 45 53 Gsm numarasından arayarak veya  Whatsupp , Bip , telegram  ile iletişime geçebilirsiniz.
Çatı yalıtımı için etkili bir sonuç elde etmenin kriteri zorlu hava koşullarında tam sızdırmazlık elde etmektir.

Çatı Yalıtımı Nasıl Yapılır

Çatı Yalıtımı
Ek Yerlerine Sürme İzolasyon Uygulama

Çatı Yalıtımı için Gerekli Malzemeler

 

 

Detaylı Bilgi için Bize Ulaşın

 

ELASTİK DIŞ CEPHE BOYALARI

LOGOCOAT ELASTİK DIŞ CEPHE BOYASI

LOGOCOAT ELASTİK DIŞ CEPHE BOYASI , FİRMAMIZIN 20 YILDAN FAZLA TECRÜBESİ İLE ÜRETTİĞİ, STANDART ( SİLİKONLU VE AKRİLİK DIŞ CEPHE BOYALARI ) BOYALARA GÖRE , DAHA YÜKSEK SEVİYEDE SU GEÇİRİMSİZLİK, KİR TUTMAMA, ÇATLAK VS. KÖPRÜLEME , YAĞAN YAĞMURLA VEYA  SU İLE YIKANABİLME ( HORTUM VS. )  ÖZELLİKLERİ İLE  HER ZAMAN CANLI YENİ VE TEMİZ GÖRÜNEN , YARI MAT GÖRÜNÜME SAHİP , İSTEĞE BAĞLI OLARAK KALIN DESENLİ VEYA DÜZ UYGULANABİLEN , ÇOK GENİŞ RENK SKALASINA SAHİP , ULTRAVİYOLE IŞINLARINA DAYANIKLI VE YAPILARDA SU GEÇİRİMSİZLİK SAĞLAYARAK YAPI ÖMRÜNÜ UZATAN ,RULO-FIRÇA VE SPREY İLE UYGULANABİLEN. UZUN ÖMÜRLÜ ÇOK FONKSİYONLU BİR BOYA-KAPLAMADIR.

MANTOLAMA İŞLEMİNDE YAPILAN SON KAT DEKORATİF SIVA YAPISI İTİBARI İLE ZAMAN İÇERİSİNDE ÇATLAMA VE DOKUSU GEREĞİ ÇOK FAZLA KİR VE TOZ TUTMA EĞİLİMİNDE BİR ÜRÜNDÜR , HER KALINLIKTA DEKORATİF SIVA ÜZERİNE LOGOCOAT ELASTİK BOYA-KAPLAMASI UYGULANDIĞINDA MANTOLAMA SİSTEMİNİN ÇATLAMA VE KİR TUTMASI ÇOK AZALACAK , İÇERİSİNE SU ALMAYARAK ISI İZOLASYONU DEĞERİNDEN BİR KAYIP YAŞAMADAN UZUN YILLAR BOYUNCA VERİMLİLİK SAĞLAMASINA YARDIMCI OLACAKTIR.

Elastik Dış Cephe Boyası

FİRMAMIZ ÜRETİCİ OLDUĞU İÇİN AŞAĞIDAKİ TELEFON NUMARASINDAN VEYA DİĞER İLETİŞİM KANALLARIMIZDAN, İSTEDİĞİNİZ RENK VE MİKTARDA ÜRÜN TALEP EDEBİLİRSİNİZ.

TEL: 0 533 445 45 53

 

 

İZOLOGO LİKİT KULLANIMA HAZIR ÇATI TAMİR-KORUMA MALZEMESİ

Çatılarda yaygın olarak kullanılan bitüm esaslı ( Ziftli) Membran ve Shingle diye adlandırılan ürünler , uygulama şekline ve iklim şartlarına göre zaman içerisinde , içeriğinde kimyasal kayıpları vs. bağlı olarak açılma , kumlarını dökme vs sebeplerle su kaçırmaya başlamaktadır.
Üretttiğimiz İZOLOGO markalı , çatı kırmızı , yeşil ve gri renklerde kullanıma hazır Su Bazlı çevreci , Ultraviyole ışıklarına ve vereceği zararlara karşı dayanıklı ürünümüz kullanılarak, çatılarda akıntı veren yerler tespit edilebiliyorsa tamirat yapılabilir, eğer açıklık birkaç mm den fazla ise maskeleme bandı -pah bandı vs tarzı malzemelerle köprüleme yapılabilir üzerine sürülebilir. Eğer kaçak yeri tespit edilemiyorsa , muhtemele alanın tamamına veya çatının tamamına uygulanarak, su kaçırma olayı bertaraf edilebilir, ayrıca çatının tamamına yapılan uygulama çatınızdaki kaplamanın ömrünü minimum 5-10 sene aralığında uzatacaktır.
Tüketim miktarı: Kumlu membran ve Shingle üzerinde ilk kat uygulamada ( kumların emici olmasından dolayı) ortalam 1kg/m2 , ikinci katta ise yaklaşık 500 gr/m2 civarında tüketim olmaktadır.
Ürünümüzü rulo ve fırça kullanmasını bilen kişiler uygulayabilmektedir. Bir usta ortalama 200 m2 civarında bir çatı işini bir gün gibi kısa sürede bitirmektedir, zaman ve ekonomik anlamda tasarruf sağlamaktadır.